O.I.Kornelyuk.png
Всіх моїх студентів, колишніх, теперішніх і майбутніх, вітаю на навчальному модулі! Щиро бажаю вам натхнення, завзятості та успіхів в навчанні, науці і житті.
О.І. Корнелюк


Реєстрація на сайті здійснюється через викладача. 

Головна

Зареєстровані студенти тут можуть отримувати та здавати лабораторні та контрольні роботи, отримувати презентації та додаткові матеріали до лекцій, завантажувати рекомендовану літературу, що необхідна для оволодіння матеріалом курсу, отримувати підтримку викладача у вигляді відповідей на запитання чи домовитись з викладачем про зв'язок за допомогою Skype.
   
Новини та об'яви

08.11.2012 Науковий семінар «Молекулярна медицина»
Запрошуємо до участі у роботі міжвідомчого наукового семінару «Молекулярна медицина», чергове засідання якого відбудеться в четвер, 8 листопада 2012 p. о 15.30 в приміщенні  Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України (вул. Богомольця, 4). Тема доповіді – "Молекулярні механізми виникнення пухлин головного мозку", доповідач – д.м.н. В.В.Медведев.

07.11.2012 Реєстрація студентів
Відкрита реєстрація студентів-магістрів І-го курсу Інституту високих технологій на сайті навчального модуля курсу "Молекулярна біологія" edu.imbg.org.ua

07.11.2012 Початок занять
Розпочато новий навчальний курс "Молекулярна біологія" для студентів-магістрів І-го курсу Інституту високих технологій.

07.09.2012 Кращий викладач року ІВТ
Щиро вітаємо викладача кафедри молекулярної біології, біотехнології та біофізики Інституту високих технологій, професора Корнелюка Олександра Івановича з обранням кращим викладачем року. Бажаємо творчої наснаги, міцного здоров'я та нових успіхів. Колектив Інституту високих технологій.

10.01.2012 Модульні контрольні роботи можна буде перездати
Модульні контрольні роботи можна буде
переписати повторно 11 січня з 13.00 до 16.00 в режимі on line.
Попередньо необхідно надіслати e-mail
про готовність переписувати МКР.


Новости 36 - 40 из 58
Начало | Пред. | 6 7 8 9 10 | След. | Конец Все